0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Ligue 1
آمینز
۴
۴
پاریسن ژرمن
Finished
۲۰:۰۰
بوردو
۲
۲
دیجون
Finished
۲۲:۳۰
نانت
۰
۰
متز
Finished
۲۲:۳۰
تولوز
۰
۲
نیس
Finished
۲۲:۳۰
Olympique Nimes
۱
۰
انجرس
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Bundesliga
آر بی لایپزیگ
۳
۰
وردربرمن
Finished
۱۸:۰۰
Fortuna Dusseldorf
۱
۴
مونشن‌گلادباخ
Finished
۲۱:۰۰
هوفنهایم
۲
۳
وولفسبورگ
Finished
۱۸:۰۰
آگزبورگ
۱
۱
فرایبورگ
Finished
۱۸:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۲
هرتابرلین
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۳
لورکوزن
Finished
۱۸:۰۰
  Switzerland Super League
بازل
۰
۱
FC Thun
Finished
۲۱:۳۰
FC Sion
۱
۲
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۱:۳۰
  Belgium First Division A
کلوپ بروخه
۲
۱
واسلند بوورن
Finished
۲۰:۳۰
ST Truidense VV
۰
۱
Cercle Brugge
Finished
۲۲:۳۰
Yellow Red KV Mechelen
۲
۰
اندرلخت
Finished
۲۳:۰۰
اوستنده
۰
۳
KV Kortrijk
Finished
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga
Granada CF
۲
۱
Real Valladolid
Finished
۲۳:۳۰
ویارئال
۲
۱
لوانته
Finished
۲۱:۰۰
RCD Mallorca
۱
۰
آلاوس
Finished
۱۵:۳۰
بارسلونا
۲
۱
ختافه
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
رنجرز
۱
۰
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
مودر وول
-
-
ST Mirren
Cancelled
۱۸:۳۰
Heart of Midlothian
۲
۲
هامیلتون آکسیس
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
۱
۱
ساینت جانستون
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League
ساوتهمپتون
۱
۲
برنلی
Finished
۱۶:۰۰
Norwich City
۰
۱
لیورپول
Finished
۲۱:۰۰
  Italy Serie A
بلونیا
۰
۳
جنوا
Finished
۲۰:۳۰
US Lecce
۲
۱
اسپال
Finished
۱۷:۳۰
آتالانتا
۲
۱
رم
Finished
۲۳:۱۵
  Netherlands Eredivisie
دن هاگ
۰
۳
آیندهوون
Finished
۲۲:۱۵
توئنته
۲
۰
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۰۰
Fortuna Sittard
۰
۰
FC Emmen
Finished
۲۳:۱۵
  Turkey Super Lig
MKE Ankaragucu
۲
۱
فنرباغچه
Finished
۲۰:۳۰
Denizlispor
۰
۱
کایسری‌اسپور
Finished
۱۴:۳۰
کونیا اسپور
۱
۳
غوزتيب ازمير
Finished
۱۷:۳۰
  England Championship
فولام
۰
۳
بارنزلی
Finished
۱۸:۳۰
لیدز یونایتد
۱
۰
بریستول سیتی
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
میدلزبورو
۰
۱
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
West Bromwich Albion
۲
۲
ناتینگهام فارست
Finished
۱۶:۰۰
کاردیف سیتی
۲
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
پرستون
۰
۱
میلوال
Finished
۱۸:۳۰
شفیلد ونزدی
۰
۳
ردینگ
Finished
۱۸:۳۰
بیرمنگام
۱
۱
برنتفورد
Finished
۱۸:۳۰
دربی کانتی
۱
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
کوئینز پارک رنجرز
۴
۲
Stoke City
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic
۰
۲
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 1
Olympiacos Piraeus
۴
۰
پانینیوس
Finished
۲۱:۰۰
AE Larissa FC
۱
۲
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۸:۴۵
  Bulgaria First Professional League
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۶
۰
Pofc Botev Vratsa
Finished
۱۹:۰۰
PFC Levski Sofia
۰
۰
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۶:۱۵
  Portugal Primeira Liga
بنفیکا
۰
۱
براگا
Finished
۲۱:۳۰
ستوبال
۱
۲
FC Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
Portimonense SC
۱
۱
موریرنسه
Finished
۱۹:۰۰
CD Santa Clara
۱
۰
سی‌دی تاندلا
Finished
۱۹:۰۰
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۱
۰
ملبورن سیتی
Finished
۰۹:۳۰
Western Sydney Wanderers FC
۱
۱
نیوکاسل جتز
Finished
۱۲:۰۰
  Spain LaLiga 2
CF Elche
۱
۲
رئال ساراگوسا
Finished
۲۳:۳۰
نومانسیا
۱
۱
UD Las Palmas
Finished
۲۰:۴۵
رئال اوویه‌دو
۱
۲
AD Alcorcon
Finished
۲۰:۴۵
SD Huesca
۳
۲
آلمریا
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Premier League
Maccabi Haifa FC
۱
۰
Hapoel Hadera
Finished
۲۱:۲۰
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
۰
۱
هوپل بیرشووا
Finished
۱۹:۰۰
Maccabi Netanya FC
۰
۰
Hapoel Haifa FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar Saba FC
۱
۳
FC Ashdod
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola
Wydad Athletic Club Casablanca
۰
۱
DHJ Difaa Hassani Jdidi
Finished
۲۱:۳۰
RSB Berkane
۱
۱
Hassania Union Sport Agadir
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Superliga
CA Patronato Parana
۱
۰
یونیون سانتافه
Finished
۰۱:۳۰
Colon De Santa Fe
۱
۱
Racing Club Avellaneda
Finished
۰۳:۴۰
Velez Sarsfield
-
-
CD Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
  England League One
روترهام
۲
۲
ای‌اف‌سی ویمبلدون
Finished
۱۸:۳۰
پورتسموث
۲
۰
شروسبوری
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۰
۱
Sunderland AFC
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۴
۳
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۰
۲
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
بریستول
۲
۱
بلک‌پول
Finished
۱۸:۳۰
فلیتوود تاون
۲
۱
پتربورو یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
گلینگهام
۲
۱
دانکستر
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town
۴
۱
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
روچدایل
-
-
Tranmere Rovers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ساوتند
۰
۲
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
  Kuwait Premier League
Qadsia SC
۵
۰
Yarmouk
Finished
۱۷:۱۵
AL Sahel
۱
۳
AL Kuwait SC
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Bundesliga
Wolfsberger AC
۳
۰
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۲
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
Deportes Union La Calera
۲
۱
Deportes La Serena
Finished
۰۱:۰۰
Santiago Wanderers
۱
۲
Universidad De Chile
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Prague
۰
۲
FC Slovan Liberec
Finished
۱۹:۳۰
1 FC Slovacko
۰
۱
بانیک استراوا
Finished
۱۷:۰۰
MFK Karvina
۲
۰
FC Fastav Zlin
Finished
۱۷:۰۰
FK Teplice
۱
۳
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
Hannover 96
۱
۱
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۴
DSC Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۳۰
رگنسبورگ
۱
۰
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
AA Internacional Limeira SP
۰
۱
EC Santo Andre SP
Finished
۰۱:۴۵
Guarani FC SP
۱
۱
Gremio Novorizontino SP
Finished
۲۲:۳۰
Botafogo FC SP
۱
۱
EC Agua Santa SP
Finished
۰۴:۰۰
  Serbia Superliga
FK Vojvodina
۱
۰
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
FK Cukaricki
۰
۲
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۷:۰۰
FK Indjija
۱
۱
FK Tsc Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
FK Napredak Krusevac
۱
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۸:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۸:۳۰
FK Macva Sabac
۱
۰
FK Rad
Finished
۲۰:۳۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns
۳
۰
Chippa United FC
Finished
۱۷:۰۰
Kaizer Chiefs
۱
۲
Maritzburg United
Finished
۱۹:۳۰
Amazulu Durban
۱
۲
Lamontville Golden Arrows
Finished
۲۱:۴۵
Baroka FC
۰
۱
Bidvest Wits
Finished
۱۷:۰۰
Highlands Park FC
۲
۰
Bloemfontein Celtic
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B
Benevento Calcio
۲
۱
Pordenone Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Spezia Calcio
۳
۱
Ascoli Calcio 1898 FC
Finished
۲۰:۳۰
SS Juve Stabia
۳
۲
FC Crotone
Finished
۱۷:۳۰
AS Livorno
۰
۳
Cosenza Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Venezia
۲
۲
Virtus Entella
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
۱
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Suomen Cup, Group A
HJK Helsinki
۳
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۰۰
TPS Juniorijalkapallo
۰
۰
FC Honka
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۲
۲
لژیا ورشوو
Finished
۲۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۰
ویلسا پلوک
Finished
۱۷:۳۰
ژسین‌پوگون
۰
۰
WKS Slask Wroclaw
Finished
۲۰:۰۰
  Ecuador LigaPro Primera A, First stage
SD Aucas
۱
۲
دلفین مانتا
Finished
۰۲:۰۰
CD Cuenca
۱
۲
ال‌دی‌یو کوئینتو
Finished
۰۴:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FK Fotbal Trinec
۱
۴
Fc Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۳۰
Ripensia Timisoara
۲
۱
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۶
۳
FK Zeleziarne Podbrezova
Finished
۱۳:۰۰
FC Metallist-Korolev
۱
۰
Fc Olimpik Mytischi
Finished
۱۱:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۰
Rks Garbarnia Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Bytovia Bytow
۰
۲
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۴:۳۰
GKS Gwarek Ornontowice
۳
۱
DRZEWIARZ JASIENICA
Finished
۱۲:۳۰
TJ Tatran Rakovnik
۰
۲
Horovicko
Finished
۱۲:۳۰
FK Zvezdara
۸
۰
Fk Velika Mostanica
Finished
۱۱:۳۰
MFK Ruzomberok B
۵
۱
SKM Liptovsky Hradok
Finished
۱۲:۳۰
Usv Petersdorf Ii
۳
۳
Usv Sochau
Finished
۲۰:۳۰
FC Tvd Slavicin
۱
۵
FC Fastav Zlin B
Finished
۱۲:۳۰
Veles
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۲:۳۰
Fc Hradec Kralove B
-
-
MFK Trutnov
inprogress
۱۲:۳۰
SV Taucher-Erdbau Eggersdorf
۱
۳
SV Schwanberg
Finished
۱۲:۳۰
Nk Tresnjevka
۲
۱
Trnje
Finished
۱۳:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Merani Martvili
inprogress
۱۳:۳۰
FK Druzhba Kriviy Rih
۵
۱
Hirnik Kryvyi Rih U19
Finished
۱۴:۳۰
KS Legionovia Legionowo
۰
۴
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Radnicki Obrenovac
۴
۲
FK Buducnost Krusik
Finished
۱۴:۳۰
Odra Opole
۱
۰
KS Polonia Bytom SA
Finished
۱۴:۳۰
Paide Linnameeskond
۱
۱
FC Flora Tallinn
Finished
۱۴:۴۰
Husana Husi
۲
۵
Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۵:۳۰
KS Hutnik Krakow SSA
۲
۲
Poprad Muszyna
Finished
۱۵:۳۰
Csa Steaua Bucuresti
۲
۲
Csm Focsani
Finished
۱۵:۳۰
Nk Jarun
۱
۱
Mladost Zdralovi
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۱
۱
FK Becej 1918
Finished
۱۵:۳۰
Djurgardens IF
۱
۴
SK Brann
Finished
۱۷:۳۰
Notodden
۱
۲
Kfum Oslo
Finished
۱۹:۰۰
  Hungary NB I
فرنکواروس
۱
۰
ویدئوتون فهروار
Finished
۲۲:۰۰
Debreceni VSC
۱
۳
Mezokovesd Zsory SE
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyori Vtk
۲
۰
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
Zalaegerszeg TE
۲
۱
Ujpest FC
Finished
۱۹:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۱
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Puskas Akademia FC
۳
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
CD Alianza Petrolera
۱
۰
CD La Equidad
Finished
۰۴:۳۵
Rionegro Aguilas
۱
۱
CD Tolima
Finished
۰۲:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۲
۱
Bengaluru FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
Dandenong Thunder U20
۰
۲
Dandenong City SC
Finished
۰۹:۳۰
  France Ligue 2
FC Lorient
۰
۱
Clermont Foot
Finished
۱۷:۳۰
AS Nancy Lorraine
۰
۱
EA Guingamp
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Primera Division, Clausura
Atletico San Luis
۳
۱
Club Leon
Finished
۰۴:۳۰
CA Monarcas Morelia
۱
۱
Club Tijuana De Caliente
Finished
۰۶:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Slaven
۲
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۰۰
اینتر زاپرسیک
۱
۲
NK Varazdin
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 3. Liga
FC Ingolstadt 04
۰
۱
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Braunschweig
۲
۰
1 FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۱
۱
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۱
۱
TSV 1860 Munich
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۱
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۰
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Fateh SC
۲
۲
AL Faisaly FC
Finished
۱۸:۴۰
AL Raed FC
۲
۱
Abha Club
Finished
۱۶:۲۵
  Finland U20 SM
HJK Helsinki
۱
۱
Mps
Finished
۲۱:۳۰
  Greece U19 Super League
Volos NPS
۱
۱
Asteras Tripolis
Finished
۱۴:۰۰
AO Xanthi FC
۲
۰
Lamia 1964
Finished
۱۲:۳۰
Aris
۳
۱
AEK Athens
Finished
۱۳:۳۰
OFI
۱
۱
Atromitos Athinon
Finished
۱۳:۱۵
  Sweden Svenska Cup, Group 2
Malmo FF
۸
۰
Syrianska FC
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL Cup
FC Shinnik Yaroslavl
۱
۱
SKA Rostov
Finished
۱۱:۳۰
FC Tom Tomsk
۲
۲
FC Tambov
Finished
۱۴:۱۵
FC Mordovia Saransk
۰
۲
Riga FC
Finished
۱۷:۰۰
FC Chertanovo Moscow
-
-
FC Krylia Sovetov Samara
inprogress
۱۹:۴۵
  Argentina Primera Division, Women
CA River Plate (Arg)
۴
۱
CD UAI Urquiza
Finished
۲۳:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
FC Carlos Stein
۱
۳
Universitario De Deportes
Finished
۲۳:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۰
۲
Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۳۰
Academia Cantolao
۰
۲
Ayacucho FC
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Boluspor
۱
۱
Umraniyespor
Finished
۱۷:۰۰
Hatayspor
۲
۳
Akhisar Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Menemen Belediye Spor
۳
۱
Eskisehirspor
Finished
۱۹:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
۲
۱
Real Madriz
Finished
۲۲:۰۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Torque
۱
۳
CA Progreso
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۲
Boston River
Finished
۲۳:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۲
Coastal Union Fc
Finished
۱۶:۳۰
Kmc Fc
۲
۳
Polisi Tanzania Fc
Finished
۱۴:۳۰
Mwadui FC
۱
۱
Namungo Fc
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans SC
۰
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۹:۳۰
Mtibwa Sugar Fc
۰
۱
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Biashara United Mara
۱
۰
Alliance Fc
Finished
۱۶:۳۰
Singida United
۰
۱
Ndanda FC
Finished
۱۶:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۰
Mbeya City FC
Finished
۱۶:۳۰
Lipuli FC
-
-
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca, Serie A, Relegation round
Friburguense AC RJ
۱
۰
Nova Iguacu RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Deportivo Riestra Afbc
۱
۰
CD Santamarina Tandil
Finished
۲۳:۳۰
Chacarita Juniors
۰
۰
خیمناسیا جوژوی
Finished
۲۳:۳۰
براوون آدروگه
۲
۱
آل بویز
Finished
۲۳:۳۰
  India I-League
Churchill Brothers SC
۲
۱
Aizawl FC
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Segunda Liga
CD Feirense
۱
۰
Leixoes SC
Finished
۲۰:۴۵
Academica De Coimbra
۰
۰
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
Varzim SC
۳
۰
Estoril Praia
Finished
۱۸:۳۰
Nacional De Madeira
۵
۱
UD Vilafranquense
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Superliga
AS Trencin
۸
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۶:۳۰
FC Nitra
۰
۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۱۶:۳۰
SKF Sered
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۶:۳۰
  Israel U19 Premier Division 1
Hapoel Nof Hagalil Fc
۰
۰
Hapoel Raanana
Finished
۱۲:۳۰
هوپل بیرشووا
۳
۱
Hapoel Rishon Letzion
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Netanya
۳
۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Ness Toubruk
۰
۲
Hapoel Nir Ramat Hasharon
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1
US Monastir
۱
۲
Etoile Sportive DU Sahel
Finished
۱۶:۳۰
CS Chebba
۲
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۰
۱
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
CA Las Palmas
۲
۰
9 De Julio De Freyre
Finished
۲۳:۳۰
Racing De Cordoba
۲
۰
9 de Julio Morteros
Finished
۰۴:۰۰
Argentino Penarol de Cordoba
۲
۱
Sportivo Tirolesa
Finished
۲۳:۳۰
  Algeria U21 Ligue 1
Na Hussein Dey
۰
۱
USM Bel Abbes
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
Ceara SC CE
۲
۲
EC Bahia BA
Finished
۲۲:۳۰
America FC RN
۱
۱
CR Brasil AL
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho, Playoffs
SC Internacional RS
۰
۱
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۲۳:۰۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
۱
۰
JS Saoura
Finished
۱۸:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Ergotelis
۱
۳
Apo Levadeiakos Fc
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Atletico Madrileno CF
۰
۱
CF Valencia
Finished
۱۹:۰۰
  France National 2
FC Fleury 91
۱
۰
Mantes 78 FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Rouen
۰
۲
US Granville
Finished
۲۰:۳۰
AS Poissy
۲
۰
Lorient 2
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga 1
CSM Politehnica Iasi
۲
۵
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۲۱:۳۰
ACS FC Academica Clinceni
۲
۳
CS Gaz Metan Medias
Finished
۱۶:۰۰
  Belgium First Division B, Second stage
Lommel SK
۰
۱
KVC Westerlo
Finished
۲۳:۰۰
Union Saint-Gilloise
۳
۳
KSV Roeselare
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga Premier
Estudiantes Tecos
۲
۰
Atletico Bahia Cf
Finished
۰۴:۳۰
FC Coyotes Tlaxcala
۲
۲
Inter Playa Del Carmen
Finished
۲۱:۳۰
Leones Negros Udg II
۲
۱
Atletico Saltillo
Finished
۲۰:۳۰
Pumas Unam II
۳
۱
Irapuato
Finished
۲۱:۳۰
  England League Two
Cambridge United
۲
۱
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۲
۱
Leyton Orient FC
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۲
۱
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield Town
۲
۳
اکسترسیتی
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۱
۰
نیوپورت‌کانتری
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۱
۱
فارست‌گرین‌روورز
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle
۲
۱
کرووه
Finished
۱۸:۳۰
پورت‌وال
۳
۰
کولچستر
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage FC
۰
۱
Salford City FC
Finished
۱۸:۳۰
سوئیندون‌تاون
-
-
Scunthorpe United
Cancelled
۱۸:۳۰
Walsall FC
۳
۲
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
SS Teramo Calcio
۰
۳
SS Monopoli 1966
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Ironi Ashdod FC
۲
۲
Fc Ironi Or Yehuda
Finished
۲۲:۰۰
  Brazil Mineiro, Modulo I
Tupynambas FC MG
۱
۳
Uberlandia EC MG
Finished
۲۲:۳۰
Tombense FC MG
۴
۰
URT MG
Finished
۲۲:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Muharraq SC
۲
۱
Busaiteen Club
Finished
۱۹:۵۰
Al-Ahli SC Manama
۱
۳
Al-Rifaa
Finished
۱۷:۲۵
Al-Najma Manama
۱
۱
Manama Club
Finished
۱۸:۴۵
  Brazil Sergipano
Boca Junior FC SE
۲
۲
America Esporte Clube SE
Finished
۲۲:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۰
۰
FC Schaffhausen
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Primera B, Apertura
Llaneros FC
۱
۱
Orsomarso SC
Finished
۲۳:۳۰
Tigres FC
۱
۳
Itagui Leones FC
Finished
۲۲:۳۰
Valledupar FC
۲
۲
Boca Juniors De Cali
Finished
۲۳:۳۰
  England National League
AFC فیلد
-
-
مایدنهید یونایتد
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
آلدرشات
-
-
بورهام وود
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
باروو
-
-
داگنم و ردبریج
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
استلیژ
-
-
داور اتلتیک
Cancelled
۱۸:۳۰
ابسفلیت یونایتد
۱
۰
Chorley FC
Finished
۱۸:۳۰
هالیفاکس‌تاون
-
-
ساتون یونایتد
Cancelled
۱۸:۳۰
Notts County
۱
۱
وورکینگ
Finished
۱۸:۳۰
سولیهول مورس
-
-
هارتلپول یونایتد
Cancelled
۱۸:۳۰
Stockport County FC
۱
۰
بروملی
Finished
۱۸:۳۰
ورکسهام
-
-
تورکای یونایتد
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Yeovil Town
-
-
Chesterfield FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
  Azerbaijan Premier League
زيرا
۰
۶
قره باغ
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FK Sumgayit
۱
۲
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
  Sudan Premier League
Al-Merrikh SC (Omdurman)
-
-
Hilal El-fasher
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Iztapa
۶
۲
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۲۲:۳۰
  Ireland Premier Division
Bohemians Dublin
۰
۱
Shamrock Rovers
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U20 League, Clausura
Pachuca
۴
۱
Puebla
Finished
۱۹:۳۰
America Mexico
۲
۰
Atlas
Finished
۲۰:۳۰
  Ghana Premier League
Berekum Chelsea FC
۱
۳
Inter Allies FC
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Airdrieonians
۲
۰
Clyde FC
Finished
۱۸:۳۰
East Fife FC
۱
۰
Peterhead FC
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۱
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
Montrose FC
۲
۱
Dumbarton FC
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus 1st Division
آپوئل نیکوزیا
۴
۱
Apollon Limassol
Finished
۱۸:۳۰
Enosis Neon Paralimni
۱
۱
پافوس
Finished
۲۰:۳۰
  Scotland Championship
FC Arbroath
۲
۰
Queen of The South
Finished
۱۸:۳۰
AYR United
-
-
Greenock Morton FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Brechin City
-
-
Annan Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۲
۱
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
Cowdenbeath FC
۱
۴
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park FC
۲
۰
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir FC
۱
۰
Albion Rovers
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Cymru Premier, Relegation Round
Carmarthen Town AFC
-
-
Cardiff Metropolitan University FC
Cancelled
۱۸:۰۰
Cefn Druids AFC
-
-
Penybont
Cancelled
۱۸:۰۰
  Wales Cymru Premier, Championship Round
Newtown AFC
-
-
Barry Town United FC
Cancelled
۱۸:۰۰
  Turkey Amateur 2nd Lig, Beyaz Grup
Sancaktepe FK
۳
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
AC Gozzano
۱
۰
US Pianese
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Rimini FC 1912
۲
۰
Modena FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
FC Bayern Alzenau 1920
-
-
TSV Steinbach 1921
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
VfR 1921 Aalen
۳
۰
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
Wuppertaler SV
۱
۴
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
TUS Haltern
۳
۰
VfB Homberg
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League, Main round
ST Lucia FC
۰
۲
Sirens FC
Finished
۱۶:۳۰
Sliema Wanderers
۱
۰
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۶:۳۰
Hibernians FC
۳
۱
Mosta FC
Finished
۱۸:۳۰
Floriana FC
۱
۲
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
VfB Germania Halberstadt
۳
۲
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
  Thailand Thai League 2
MOF Customs United FC
-
-
Khon Kaen FC
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Gondomar SC
۱
۲
Fc Felgueiras 1932
Finished
۱۵:۱۵
  Australia Western Australia Night Series State League
Mandurah City
۲
۲
Canning City
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۲
۰
Prachuap FC
Finished
۱۴:۱۵
Suphanburi FC
-
-
Sukhothai FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
BG Pathum United FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Port FC
۴
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Turgutluspor
۱
۰
Elazig Belediyespor FK
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Amateur 2nd Lig, Kirmizi Grup
Tuzlaspor
۱
۲
Bandirmaspor
Finished
۱۴:۰۰
Eyupspor
۱
۱
Kahramanmarasspor AS
Finished
۱۴:۰۰
  Panama Premier Reserve League
Arabe Unido
-
-
Atletico Independiente
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Petroleros de Anzoategui
-
-
Libertador FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Urena SC
-
-
TFC Maracaibo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید