0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
وستهام
۳
۲
چلسی
Finished
۲۳:۴۵
آرسنال
۴
۰
Norwich City
Finished
۲۱:۳۰
اورتون
۲
۱
لسترسیتی
Finished
۲۱:۳۰
بورنموث
۱
۴
نیوکاسل
Finished
۲۱:۳۰
  Greece Super League 1, Championship Round
Olympiacos Piraeus
۲
۱
OFI Kreta
Finished
۲۳:۰۰
PAOK Thessaloniki
۰
۲
آئکه آتن
Finished
۲۲:۳۰
پاناتینایکوس
۲
۰
Aris Thessaloniki
Finished
۲۰:۴۵
  Austria Bundesliga, Championship Round
FC Salzburg
۵
۲
SK Sturm Graz
Finished
۲۳:۰۰
SK Rapid Wien
۳
۱
LASK
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Serie A
بلونیا
۱
۱
کالیاری
Finished
۲۲:۰۰
اینترمیلان
۶
۰
Brescia Calcio
Finished
۲۲:۰۰
جنوا
۱
۳
یونتوس
Finished
۰۰:۱۵
  Switzerland Super League
Neuchatel Xamax Fcs
۱
۲
FC ST Gallen 1879
Finished
۲۳:۰۰
FC Thun
۳
۲
FC Zurich
Finished
۲۳:۰۰
FC Lugano
۲
۱
بازل
Finished
۲۰:۴۵
  Croatia 1. HNL
اینتر زاپرسیک
۰
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۱:۲۵
NK Osijek
۱
۰
ریه‌کا
Finished
۲۳:۳۵
  Korea Republic FA Cup
Pohang Steelers
۱
۰
Gyeongju Citizen FC
Finished
۱۵:۰۰
Gwangju FC
۱
۱
Gimpo Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۱
Gangneung City FC
Finished
۱۴:۳۰
Ulsan Citizen FC
۰
۲
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Busan I Park
۴
۰
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Anyang
۰
۲
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam FC
۱
۰
Chungnam Asan FC
Finished
۱۵:۰۰
Daejeon Citizen FC
۲
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeju United FC
۲
۲
Seoul E-Land
Finished
۱۴:۳۰
Gimhae FC
۰
۲
Gyeongju FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon FC
۲
۲
Incheon United
Finished
۱۵:۰۰
Jeonnam Dragons
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Premier League
FC Ufa
۰
۰
FC Rubin Kazan
Finished
۱۶:۳۰
آرسنال‌تولا
۱
۳
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۱۹:۰۰
PFC Sochi
۱
۱
FC Dinamo Moscow
Finished
۲۱:۳۰
FC Tambov
۱
۲
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۹:۰۰
FK Rostov
۱
۱
FC Krasnodar
Finished
۲۱:۳۰
FC Orenburg
-
-
اورال اکاترینبورگ
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
CF Elche
۰
۰
کادیز
Finished
۰۰:۱۵
آلمریا
۱
۰
اسپورتینگ خیخون
Finished
۲۲:۰۰
رئال اوویه‌دو
۱
۰
CD Mirandes
Finished
۲۲:۰۰
سی‌دی لوگو
۳
۱
نومانسیا
Finished
۲۲:۰۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping FK
۱
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۱:۳۰
Malmo FF
۱
۰
Djurgardens IF
Finished
۲۱:۳۰
Kalmar FF
۱
۲
Ostersunds FK
Finished
۲۱:۳۰
  Germany 3. Liga
FC Bayern Munich II
۲
۲
MSV Duisburg
Finished
۲۱:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۲
1. FC Magdeburg
Finished
۲۱:۳۰
FC Viktoria Cologne
۵
۱
FC Wurzburger Kickers
Finished
۲۱:۳۰
Eintracht Braunschweig
۳
۲
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۲۱:۳۰
SpVgg Unterhaching
۲
۲
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۲۱:۳۰
Hallescher FC
۱
۱
1 FC Kaiserslautern
Finished
۲۱:۳۰
FSV Zwickau
۲
۱
Chemnitzer FC
Finished
۲۱:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۰
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۲۱:۳۰
SC Preussen 06 Munster
۰
۳
SV Meppen 1912
Finished
۲۱:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۴
TSV 1860 Munich
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Boluspor
۱
۰
Hatayspor
Finished
۱۹:۰۰
Altay Izmir
۳
۰
Osmanlispor FK
Finished
۲۱:۳۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۱
۲
آدانا دمیراسپور
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark DBU Pokalen
Aalborg BK
۰
۲
Sonderjyske
Finished
۲۲:۳۰
  Czech Republic Cup
FC Slovan Liberec
۱
۲
AC Sparta Prague
Finished
۲۲:۴۵
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
۱
۱
Valerenga IF
Finished
۲۳:۰۰
Odds BK
۰
۴
Bodo/Glimt
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۲
۰
Sandefjord Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۱
۳
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
FK Haugesund
۱
۰
IK Start
Finished
۲۰:۳۰
Stabaek IF
۲
۰
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
مکابی تل‌آویو
۱
۰
بیتار ژروسلیم
Finished
۲۲:۳۰
Hapoel Haifa FC
۱
۴
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۲:۰۰
  Portugal Primeira Liga
ریو آوو
۴
۳
براگا
Finished
۰۱:۰۰
بلننزس
۱
۱
سی‌دی تاندلا
Finished
۲۲:۳۰
  Iceland 4 deild, Group A
Lettir
۳
۲
Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
  England Championship
شفیلد ونزدی
۰
۳
West Bromwich Albion
Finished
۲۳:۱۵
پرستون
۰
۱
دربی کانتی
Finished
۲۰:۳۰
بیرمنگام
۰
۳
Huddersfield Town
Finished
۲۱:۳۰
ناتینگهام فارست
۱
۰
بریستول سیتی
Finished
۲۱:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۳
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
۰
۱
Shakhtyor Karagandy
Finished
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۲
۰
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
۳
۱
Okzhetpes Kokshetau
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
Taraz
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 2nd Division, Championship Group
BK Avarta
۱
۲
Middelfart
Finished
۲۱:۳۰
HIK Hellerup
۱
۵
Aarhus Fremad
Finished
۲۱:۳۰
Brønshøj BK
۱
۱
Brabrand IF
Finished
۲۱:۳۰
BK Frem
۰
۱
Jammerbugt FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Helsingoer
۳
۱
AB Gladsaxe
Finished
۲۱:۳۰
Vanlose IF
۰
۱
Thisted FC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
Bangu AC RJ
۱
۰
AD Cabofriense RJ
Finished
۲۲:۴۵
  Simulated Reality League Copa America SRL
Qatar (SRL)
۱
۰
Colombia (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador (SRL)
۲
۳
Brazil (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
Venezuela (SRL)
۰
۱
Peru (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
ACS FC Academica Clinceni
۱
۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Finished
۱۸:۳۰
FC Voluntari
۲
۰
FC Chindia Targoviste
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
Holbaek BI
۰
۲
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۲۱:۳۰
B 93 Kopenhagen
۱
۳
Vejgaard BK
Finished
۲۱:۳۰
Hilleroed Fodbold
۲
۰
Naesby BK
Finished
۲۱:۳۰
Skovshoved IF
۱
۱
Dalum IF
Finished
۲۱:۳۰
Slagelse BI
۳
۰
VSK Aarhus
Finished
۲۱:۳۰
FA 2000
۱
۱
Ringkobing IF
Finished
۲۱:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Paide Linnameeskond
۳
۰
Tartu JK Tammeka
Finished
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۱
۱
Nomme Kalju FC
Finished
۲۱:۰۰
FC Kuressaare
۳
۰
Viljandi JK Tulevik
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Partizan Bardejov
۱
۸
FC Vss Kosice
Finished
۱۸:۳۰
FK Septemvri Sofia
۱
۱
Kariana Erden
Finished
۱۸:۳۰
Mosonmagyarovar TE
-
-
Fehervar FC II
Cancelled
۱۸:۳۰
Gorna Oryahovitsa
۰
۱
PFC Ludogorets Razgrad II
Finished
۱۹:۳۰
FK Septemvri Simitli
-
-
Hebar Pazardzhik
Cancelled
۱۹:۳۰
MRKS Czechowice-Dziedzice
۴
۲
Beskid Skoczow
Finished
۲۰:۰۰
Ks Polonia Nysa
۰
۳
Orzel Zabkowice Slaskie
Finished
۲۰:۳۰
FC Pisek
۱
۱
SK Slavia Prague B
Finished
۲۱:۰۰
Sozopol
-
-
Zagorets Nova Zagora
Cancelled
۲۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Sp Falcons Fc
۱
۰
Deren
Finished
۱۰:۳۰
  Iceland 4 deild, Group D
KB Breidholt
۳
۵
Knattspyrnufelagid Kria
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Hifk
۰
۳
Kuopion Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen Ilves
۴
۳
IFK Mariehamn
Finished
۲۰:۰۰
FC Lahti
۰
۴
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۱
FC Honka
Finished
۲۰:۰۰
Turun Palloseura
-
-
IFK Mariehamn
Cancelled
۱۹:۳۰
HJK Helsinki
-
-
FC Haka Valkeakoski
Cancelled
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
۱
۰
Turun Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
  Poland I Liga
GKS Tychy
۱
۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۲۳:۱۰
Puszcza Niepolomice
۰
۱
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۱۰
  Italy Serie C, Promotion Playoffs
Ternana Calcio
۰
۰
AS Avellino 1912
Finished
۲۳:۰۰
  USA NWSL Challenge Cup, Women
OL Reign
۰
۰
SKY Blue FC
Finished
۰۶:۳۰
Portland Thorns FC
۰
۰
Chicago Red Stars
Finished
۲۱:۰۰
Portland Thorns FC
-
-
Orlando Pride
Cancelled
۲۱:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۲۰:۴۵
  Spain LaLiga
بارسلونا
۲
۲
اتلتیکو مادرید
Finished
۰۰:۳۰
آلاوس
۰
۲
Granada CF
Finished
۲۲:۰۰
والنسیا
۰
۲
اتلتیک بیلبائو
Finished
۲۲:۰۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Inter Milan Srl
۱
۰
Brescia Calcio Srl
Finished
۱۲:۳۰
Spal Srl
۰
۱
AC Milan Srl
Finished
۱۲:۳۰
Bologna FC Srl
۱
۰
Cagliari Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lecce Srl
۱
۱
UC Sampdoria Srl
Finished
۱۲:۳۰
Verona Srl
۰
۰
Parma Calcio 1913 Srl
Finished
۱۲:۳۰
Fiorentina Srl
۴
۲
Sassuolo Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Switzerland Challenge League
SC Kriens
۴
۱
FC Chiasso
Finished
۲۰:۴۵
  Finland Amateur 3 Division West Group C
VPS J Akatemia
۴
۳
Vpv
Finished
۲۱:۰۰
  Ukraine Amateur Championship
Fc Trostianets
۱
۱
Msc Dnipro Cherkasy
Finished
۱۸:۳۰
Fc Bila Tserkva
۱
۲
Lnz Lebedyn
Finished
۱۹:۳۰
Zirka Kropyvnytskyi
۲
۰
FC Peremoga Dnipro
Finished
۱۸:۳۰
FC Vovchyansk
۴
۰
SC Kakhovka
Finished
۱۹:۳۰
Rubikon Kiev
۱
۱
FC Chernigiv-Usb
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Cup, Women
Dbk Fortuna Hjoerring
۱
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۲۰:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Motor Zaporizhya
۳
۱
Fc Zaporizhya
Finished
۱۸:۳۰
  Simulated Reality League 1. HNL SRL
NK Inter Zapresic Srl
۲
۰
GNK Dinamo Zagreb Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Osijek Srl
۲
۱
HNK Rijeka Srl
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
FCI Tallinn
۵
۱
Jogeva SK Noorus 96
Finished
۲۲:۱۵
Lasnamae FC Ajax
۶
۱
Maardu Linnameeskond II
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia Superliga, Championship round
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۱
۳
SK Slovan Bratislava
Finished
۲۲:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Arsenal FC Srl
۰
۰
Norwich City Srl
Finished
۱۳:۳۰
AFC Bournemouth Srl
۱
۲
Newcastle United Srl
Finished
۱۳:۳۰
Everton FC Srl
۱
۲
Leicester City Srl
Finished
۱۳:۳۰
West Ham United Srl
۰
۰
Chelsea FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Austria Bundesliga SRL
FC Salzburg Srl
۳
۰
SK Sturm Graz Srl
Finished
۱۶:۳۰
SK Rapid Wien Srl
۲
۴
LASK Srl
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg Srl
۱
۰
Wolfsberger AC Srl
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Roskilde
۱
۳
Vendsyssel FF
Finished
۲۱:۳۰
BK Fremad Amager
۴
۰
Nykoebing FC
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
LPS Laajasalon
۱
۱
Fc Kirkkonummi
Finished
۲۱:۴۰
  Israel Premier League, Playoffs 7-14
Hapoel Raanana FC
۰
۴
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Finished
۲۱:۴۵
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FC Tambow Srl
۰
۲
FC Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
UFA Srl
۱
۰
FC Rubin Kazan Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Orenburg Srl
۱
۰
FC Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Arsenal Tula Srl
۰
۱
FC Akhmat Grozny Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Rostov Srl
۰
۲
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Sochi Srl
۱
۰
FC Dinamo Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Iceland 4 deild, Group C
Berserkir
-
-
Isbjorninn Kopavogur
Cancelled
۰۰:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
CF Valencia Srl
۳
۰
Athletic Bilbao Srl
Finished
۱۲:۳۰
Real Valladolid Srl
۱
۱
UD Levante Srl
Finished
۱۲:۳۰
Real Betis Balompie Srl
۲
۲
CF Villarreal Srl
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo Alaves Sad Srl
۱
۰
Granada CF Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
Belenenses Sad Srl
۱
۱
CD Tondela Srl
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Braga Srl
-
-
FC Gil Vicente Srl
Cancelled
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
-
-
PSS Sleman
Cancelled
۱۶:۰۰
Persiraja Banda Aceh
-
-
Pusamania Borneo FC
Cancelled
۱۸:۰۰
  Japan J.League
Hokkaido Consadole Sapporo
-
-
Shonan Bellmare
Cancelled
۱۶:۳۰
Vegalta Sendai
-
-
Kawasaki Frontale
Cancelled
۱۶:۳۰
Kashiwa Reysol
-
-
Vissel Kobe
Cancelled
۱۶:۳۰
Nagoya Grampus
-
-
Yokohama FC
Cancelled
۱۶:۳۰
Gamba Osaka
-
-
Oita Trinita
Cancelled
۱۶:۳۰
Cerezo Osaka
-
-
Kashima Antlers
Cancelled
۱۶:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
-
-
Urawa Red Diamonds
Cancelled
۱۶:۳۰
Sagan Tosu
-
-
FC Tokyo
Cancelled
۱۶:۳۰
Yokohama F Marinos
-
-
Shimizu S-Pulse
Cancelled
۱۷:۰۰
  Latvia Virsliga
FK Jelgava
-
-
BFC Daugavpils
Cancelled
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
-
-
Sogakope Wafa
Cancelled
۱۹:۳۰
Bechem United
-
-
Ashanti Gold FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Eleven Wonders FC
-
-
Medeama SC
Cancelled
۱۹:۳۰
Elmina Sharks
-
-
Asante Kotoko
Cancelled
۱۹:۳۰
Accra Great Olympics
-
-
Hearts of Oak
Cancelled
۱۹:۳۰
Inter Allies FC
-
-
Liberty Professionals
Cancelled
۱۹:۳۰
Karela United FC
-
-
Dreams FC
Cancelled
۱۹:۳۰
King Faisal
-
-
Ebusua Dwarfs
Cancelled
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
-
-
Berekum Chelsea FC
Cancelled
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
-
-
Vaasan Palloseura
Cancelled
۲۰:۰۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Fc Dnipryanka Lozuvatka
-
-
Fc Shiroke
Cancelled
۲۰:۰۰
  Lithuania Women A Lyga
Ssg FA Siauliai
۰
۱
FK Banga Gargzdai
Finished
۲۰:۳۰
MFA Zalgiris Vilnius
-
-
Gintra Universitetas
Cancelled
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
۲
۱
Tallinna FC Flora
Finished
۲۰:۳۰
Viimsi JK II
۴
۰
Parnu JK Poseidon N.
Finished
۲۱:۳۰
Harju JK Laagri
۱
۳
Paide Linnameeskond III
Finished
۲۱:۳۰
  USA USL, Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
-
-
LAS Vegas Lights
Cancelled
۲۳:۳۰
Louisville City FC
-
-
Pittsburgh Riverhounds
Cancelled
۲۳:۳۰
Miami FC
-
-
Charlotte Independence
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید